Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

10 pomocików 180 km od Szczecina

10 pomocików 180 km od SzczecinaFirma Top Job 9403 szuka dla niemieckiego pracodawcy pomocników do przetwórni rybnej.
10 miejsc wolnych praca dla Panów ze względu na ciężki charakter pracy
Miejsce Pracy wyspa Rugia

od zaraz na długi okres czasu

Wymagania:
- tężyzna fizyczna
- znajomość niemieckiego nie jest wymagana, ale jest dużym atutem, dlatego w pierwszej kolejności pojadą osoby znające język niemiecki

Zakres obowiązków:
- sortowanie ryb
- obkładanie lodem
- patroszenie mechaniczne i ręczne

Pracodawca oferuje:
- niemiecka umowę o pracę
- ubezpieczenie społeczne i zdrowotne
- zakwaterowanie- koszt 150 Euro/miesiąc /osoba- pokoje dwu-osobowe, dostęp do kuchni, 5 km od pracy
- możliwość długiego zatrudnienia
Pensja:
Lokalizacja: Rugen
Firma: Top-Job
Oferta pracy 10 pomocików 180 km od Szczecina może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Top-Job | Czytano 613 razy | 15-09-2017